Kohaletoimetamine

Hetkel meie e-poe ladu kolib ning seetõttu võib tarne veidi hilineda. Vabandame ebamugavuste eest!
Postitame tellimused 1-3 tööpäeva jooksul ning pakk jõuab tavaliselt saajani 1-5 tööpäeva jooksul. Juhul kui soovite tellimust saada kätte tavapärasest kiiremini/kindlaks päevaks, siis kirjutage oma soovist ostu sooritamisel märkuste lahtrisse või võtke meiega ühendust e-maili või sotsiaalmeedia teel. E-mail: lebannaeshop@gmail.com

 

SMARTPOST PAKIAUTOMAAT

(2,99 €). Mugav, kiire ja 100% ilmastikukindel. NB! Tasuta transport Eestis alates 70€

SmartPOST pakiautomaadid asuvad üle Eesti erinevates kohtades ja seda paki kohaletoimetamise viisi kasutades saate valida endale kõige mugavama automaadi asukoha.

Paki kättesaamine

Kohe kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, saadetakse tellimuses märgitud mobiiltelefonile SMS-teade kogu vajaliku infoga paki kättesaamiseks. Seejärel on tarvis minna automaadi juurde ja sisestada puutetundlikul ekraanil SMS-is sisaldunud uksekood. Selle peale avaneb õige kapiuks ja pakk ongi käes! Pakile peab järgi minema 7 päeva jooksul alates selle jõudmisest pakiautomaati.

SmartPost pakiautomaatide asukohad

SmartPost pakkide liikumise kellaajad

OMNIVA PAKIAUTOMAAT

(3,50 €). Eesti suurim pakiautomaadivõrgustik, avatud 24/7. NB! Tasuta transport Eestis alates 70€

Omniva pakiautomaadi kasutamiseks pole Sul vaja siseneda kaubanduskeskusesse ja pääsed pakiautomaadile kergelt ligi nii auto kui jalgratta, nii lapsevankri kui koeraga. Paki saad välja võtta vaid 15 sekundiga ja just siis kui Sulle sobib, sest Omniva pakiautomaadid on alati avatud. Peale teavitava SMS-i saamist mine pakiautomaadi juurde, sisesta SMS-iga saadetud uksekood ning võta pakk välja ja sulge uks.

Omniva pakiautomaatide asukohad

DPD PAKIAUTOMAAT

(2,99€) NB! Tasuta transport Eestis alates 70€

VENIPAK PAKIAUTOMAAT

(2,40€) NB! Tasuta transport Eestis alates 70€

Venipaki pakid nädalavahetusel ei liigu! Kui postitame paki reede õhtul, siis on kliendil võimalik pakk kätte saada alates teisipäevast.

Scroll to Top